Tetovanie  pier akvarelovou technikou

 

Aquarell lips je moderná forma permanentného make upu pier, ktorá nevyzerá ako rúž. Je to prakticky zintenzívnenie prirodzenej farby vašich pier. Vaše pery budú mať zdravý a zároveň prirodzený vzhľad.

Pomocou tejto techniky sa vytvára jemná a ľahká vonkajšia línia pier farbou, ktorá sa najviac hodí k vašej pokožke. Linka je následne rozmazaná a vytieňovaná počas procesu pigmentácie vašich pier. Tým sa zabraňuje vzhľadu kontúrovaných pier. Po zákroku budú pery vyzerať plnšie, výraznejšie a zvodnejšie.

 Akvarelové pery - AQUARELL LIPS

Akvarelové pery dodajú vašim perám farbu, šťavnatosť a tvar. Na aplikáciu sa používajú prírodné odtiene, ktoré dodávajú perám prirodzenosť a lesk. Akvarelová technika napodobňuje farbu prírodných pier a prirodzenosť sa dosahuje kombináciou niekoľkých odtieňov. Zákrok trvá 2–3 hodiny.

 

Tvar sa najprv vymeriava. Odtieň sa vyberá podľa vášho prirodzeného odtieňu pier či pokožky a podtónu, aby sa vyhlo nežiadúcej zmene farby. Tieňovanie nepresahuje obrys pier-nad pery na kožu sa netetuje. Pery následne nadobudnú plnší tvar.

 

Dobre vedieť: Pery sú čerstvé o 60–80% tmavšie ako budú zahojené, preto treba byť pripravená na sýtejšiu farbu, z ktorej však zostane 30–20% čiže, farba bude krásne prirodzená.

 

Trvácnosť je cca 1,5 - 2 roku.