Tetovanie očných liniek

Mikropigmentácia očných liniek je takmer bezbolestná procedúra, pretože sa v tejto oblasti nachádza veľmi málo nervových zakončení. Napriek tomu je pri procedúre samozrejmosťou nanesenie lokálneho anestetika. Linky sa tetujú čiernou farbou pomedzi riasy, čo najbližšie k oku, pričom tvar a hrúbka sa zvolia podľa typu vášho oka.

Permanentný makeup očných liniek je tetovanie, pri ktorom sa zvýraznia riasy a oči tak, ako pri bežnom makeupe, ale výsledok je trvalý. Nemusíte sa už viac obávať rozmazania pri behu, vo fitku, pri sprchovaní alebo pri pozeraní aj tých najsmutnejších filmov. Vaše oči budú vždy perfektne upravené a to v akejkoľvek situácií.

 

Pred samotným tetovaním s Vami vždy prekonzultujem tvar už predkreslenej linky a k následnému tetovaniu pristúpim až po Vašom odsúhlasení.
Na dosiahnutie efektu prirodzene nalíčeného oka a hustejších rias aplikujem pigment medzi samotné riasy. Táto metóda je vhodná pre všetky zákazníčky aj s úplnou alebo čiastočnou absenciou rias.
 
Na permanentný make-up používam len minerálne pigmenty, ktoré sú hypoalergénne. Sú to najmodernejšie a najkvalitnejšie pigmenty s ktorými pracujú najlepší odborníci v oblasti permanentného makeupu.
Pigmenty a nástroje ktoré používam sú vyrobené v Nemecku, takže vyhovujú prísnym európskym požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.

Tetovanie očných liniek, ktorý Vám ponúkam:

Medziriasová linka

Medziriasová linka je veľmi jemná očná linka pozdĺž mihalníc, ktorá vytvorí prirodzený pohľad a opticky zvýrazní očí a zhustí mihalnice.

 

 

 Kontraindikácie tetovania očných liniek

Tetovanie nevykonávame:

  • počas tehotenstva a laktácie (doporučujeme počkať mesiac dva po ukončení a ustálení hladiny hormónov)
  • v prípade choroby, užívania antibiotík alebo akomkoľvek zlom zdravotnom stave 
  • v prípade epilepsie
  • pri extrémnom akné alebo kožných chorobách
  • pri hemofílii
  • v prípade keloidných jaziev v oblasti tváre alebo možnosti ich vytvorenia
  • v prípade ak máte herpes
  • pri zápale alebo akejkoľvek ťažkosti v oblasti očí

v prípade:

diabetikov, veľmi vysokého krvného tlaku, psoriázy, exzému, atopie, srdcovo-cievnych problémoch, ak beriete lieky proti zrážanlivosti krvi, oknologických problémoch alebo akýchkoľvek zdravotných ťažkostí je potrebné zákrok konzultovať s ošetrujúcim lekárom a prísť s potvrdením!

Poslať správu